Türk Haber-Sen Adana Şubemizin Olağanüstü Genel Kurulu 08 Haziran 2014 Pazar günü büyük bir katılım ve coşku içerisinde yapıldı.
Olağanüstü Genel Kurula Genel Başkanımız Sedat YILMAZ, Genel Başkan Yardımcımız Kemal ÖZTOPRAK, Türkiye Kamu-Sen Adana İl Temsilcisi ve bağlı Sendikaların Şube Başkanları olmak üzere çok sayıda üyemiz katılmışlardır.
Divan Başkanlığını Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi ve Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Kamil KÖSE’nin yaptığı Olağanüstü Genel Kurul Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.
Açılış ve selamlama konuşmasını Adana Şube Başkanımız Ökkeş BOZKURT yaparak, Görev yaptığı süre içerisinde kimseden kırgınlığının olmadığını, yeni dönemde aday olmayacağını ifade ederek herkesten helallik isteyerek sözlerini tamamlayıp, Genel Kurul yönetimini divana devretti.
Genel kurul Divanının oluşmasından sonra Genel Başkanımız Sedat YILMAZ Genel Kurula hitaben yapmış olduğu konuşmasında Ülkemizin gelmiş olduğu durumun göz ardı edilmemesi gerektiğini, Tüm Kamu Çalışanlarının Sendikamıza olan güveni tam dır. Yetkili sendika olarak Hükümetin Yanına oturarak Toplu Sözleşme tiyatrosu oynayan yandaş senlere üye dahi olsalar gerçek anlamda sendikamızın çalışmalarını takip etmekte ve bizlerden gerçek bilgi ve mücadele sonucunu almaktadırlar. Burada toplanan hazirunun sorumlulukları çok büyük. Görev verecekleri Yönetimin işi yalnızca sendikaya üye kaydetmek değil, Türkiye Kamusen in kuruluş ilkesi olan Önce Ülkemiz ideolojisine ve memur meselesine kendini adayacak arkadaşlarımızın göreve talip olduğunu, Seçim sonucunda kazanan TÜRK HABER SEN olacağını, kutsal göreve talip olan arkadaşlarımız buradaki yarışın sonunda yarından sonra kol kola Sendikamızın ilke ve amacına hep birlikte hizmet edeceğine kanaatim sonsuzdur. Diyerek sözlerine devam etmiştir.
Daha sonraki süreçte seçime geçilmiş. İki liste ile yapılan seçimde Mustafa KÜÇÜKKAVRUK’un sunmuş olduğu liste seçimi kazanarak 2014-2018 yılları arasında Adana Şubesini idare edecek yönetim kurulu
Mustafa KÜÇÜKKAVRUK,
Yusuf ERTEM,
Cem BOYLUCA,
 Ahmet PALAZ ,
Mehmet PEKTUZLU,
Yunus YAŞ,
 Alper ATILGAN olarak belirlenmiştir.
Seçim sonrası Mustafa KÜÇÜKKAVRUK ve Eyüp DORA birer teşekkür konuşması yapmış, seçim öncesi yineledikleri birlik ve beraberlik sözlerini hatırlatarak kazanan Türk Haber Sen olmuş kaybeden değil göreve talip olan arkadaşlar olarak sonuna kadar sendikamızın ve şubemizin hizmetinde olacağız diye ifade etmiştir.
Mustafa KÜÇÜKKAVRUK ise Eski yöneticilere tek tek teşekkür ederek yaptıkları çalışmaları ve mücadelelerini kaldıkları yerden devam ettireceklerini ifade etmişlerdir.
Bizler de Türk Haber Sen Yönetim Kurulu olarak yeni yönetime başarılar dileriz.