Ulusal basında haber olmamız, ses getirdi..
POSTACILAR KOMİSYONDA…
 
 
Yıllardan beri ihmal edilen, yok sayılan, kanunen yıprandığı, erken yaşlandığı kabul edilmesine rağmen bir türlü fiili hizmet zammından faydalandırılmayan posta dağıtıcılarının yıpranma payı için başlattığımız dilekçe kampanyamıza destek çığ gibi artarak devam ediyor.
Yurdumuzun dört bir yanından teşkilatlarımıza dilekçeler yağarken, posta dağıtıcıları da imzaladıkları dilekçelerle adeta sorunlarını haykırıyorlar.  
İllerimizde toplanan binlerce dilekçe, Genel Merkezimize şimdiden ulaştı bile.
İzmir, Eskişehir, Çorum, Gaziantep, Adana, Batman, Burdur, Kilis, Bilecik, Zonguldak, Afyonkarahisar, Kocaeli, Çankırı, Ordu, Çanakale, Konya, Van, Muğla, Karabük, Ağrı, Edirne, Tekirdağ, Kastamonu, Bayburt illerimize teşekkür ederiz.
Türk Haber-Sen olarak posta dağıtıcılarımızın haklarının kamuoyu gündeminde unutulup gitmesine asla müsaade etmeyeceğiz.
Posta dağıtıcılarımızın bizlere olan bu desteği sürdükçe bizler de sesimizi daha da yükseltecek,  yıpratılan, hakkı elinden alınıp bir köşede unutulan posta dağıtıcılarının fiili hizmet zammını alıncaya kadar her türlü mücadeleyi göstereceğiz.
Ülkemizin her köşesinden posta dağıtıcılarının haklı talebini dile getiren dilekçelerin sayısı arttıkça, yetkililer çalışanlarımızın sorunlarına daha fazla duyarsız kalamayacak, posta dağıtıcılarının hakkı olan fiili hizmet zammının kaplarını açacaktır.
Bu bakımdan tüm posta dağıtıcılarımızın dilekçe kampanyamıza katılıp, temsilcilerimizden ya da sitemizden edinecekleri dilekçeleri imzalayarak sendikamız yetkililerine teslim etmeleri, kampanyamızın başarıya ulaşması için son derece önemlidir.
Genel Merkezimizde toplanacak ıslak imzalı dilekçeleri, önümüzdeki günlerde büyük bir eylemle Başbakanlık yetkililerine ileteceğimizi bir kez daha hatırlatıyor,  posta dağıtıcılarımıza kampanyamıza verdikleri destekten dolayı teşekkür ederken, teşkilatlarımızı da bugüne kadar gösterdikleri üstün gayret ve duyarlılık için tebrik ediyoruz.