Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı ve beraberindeki heyet Konfederasyonumuzu ziyaret etti.

Karşılıklı istişarede bulunulan ziyarette, çalışanların ortak menfaatleri noktasında yapılabilecek çalışmalar gözden geçirildi.

 

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve sendikalarımızın genel başkanları tarafından karşılanan heyet,  yakın zaman önce gerçekleştirilen 6. olağan genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diledi. Ziyarette konuşan Ömer Çağırıcı, Türkiye Kamu-Sen’in önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyleyerek, demokrasinin gelişmesi ve çalışanların haklarının korunması noktasında katkılarının büyük olduğunu vurguladı. Çalışanlarının hak ve menfaatlerini koruma noktasında başarılarının devamını dileyen Çağırıcı, Türkiye Kamu-Sen’in büyük bir camia olduğunu vurguladı.

 

Genel Başkan Önder Kahveci ziyaretlerinden ötürü Güvenlik-İş heyetine teşekkür etti.  Kahveci yaptığı konuşmada, “Gerek Türk-İş ile gerekse Türk-İş’e bağlı sendikalarla çalışma hayatının sorunları noktasında birçok çalışmaya imza atıyoruz. Güvenlik-İş Sendikası da kendi alanında son derece önem arz eden önemli bir hizmet koludur. Geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de sizlerle ortak çalışmaları birlikte yürüteceğiz. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.