ACI KAYBIMIZ...

Etimesgut PDM Dağıtıcı üyemiz Mustafa Gazi Uluğ görevli olduğu kurum aracıyla geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiştir.

Mubarek Ramazan-ı şerifin birinci gününde görevli bulunduğu  Ayaş'ın kayı köyü mevkiinde resmi aracı ile seyrederken bilinmeyen bir nedenle aracın önce kontrolden çıktığı ve bir direğe çarptığı, daha sonra takla atarak yoldan çıkması sonucu değerli arkadaşımız olay yerinde hayatını kaybetmiştir.

Ailesi ile yaptığımız görüşmemizde Merhumun 10 dakika önce bir gönderinin teslimi için  Köy Muhtarı ile görüştüğü ve olay sırasında gönderinin teslim edildiği tespit edilmiştir.

Genel Merkez yönetim kurulumuz ve Ankara 4 nolu Şube yönetim kurulu üyemiz Yalçın ERÇEK ile Merhum Mustafa Gazi ULUĞ un evindeki taziyemize ortak olan Türk Diyanet Vakf Sen Genel Başkanı Sayın Hazım Zeki SERGİ ile Genel Başkan Yardımcısı Kenan AK ile okumuş olduğumuz  Yasin-i şerif ve dualar merhumun ruhuna hediye edildi.

Taziye sonrası ailesi tarafından verilen yetki ile Rahmetli arkadaşımızın bürokratik işlemlerinin takibi yapılmakta olup, PTT Genel Müdürü ile bizzat yaptığımız görüşmelerde de Sayın Genel Müdürümüz Kenan BOZGEYİK'in gerekli talimatları verdiğini bu nedenle bizler de PTT Genel Müdürü başta olmak üzere Ankara PTT Başmüdürlüğü ve Etimesgut PDMüdürlüğü ve ilgili tüm kurum yetkililerine ailesi adına ve teşkilatımız adına teşekkürlerimizi ifade ediyoruz.

Değerli mesai arkadaşımıza ALLAH'tan Rahmet Geride Kalan Ailesine ve tüm dostlarına Başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.