ŞEF GÖREVDE YÜKSELME SINAV SONUÇLARI BELLİ OLDU.

Öncelikle şu ana kadar hiç bir şaibe olmaması amacıyla sendikamızın görüş ve önerilerini dikkate alarak gerekli güvenlik önlemlerini eksik etmeyen PTT Genel Müdürlüğüne ve görevli tüm personeline teşekkürlerimizi iletmek istiyorum.

Hem PTT Genel Müdürlüğü, hem de Sendikamızın dedikodularla değil, gerçeklerle hareket ettiği yalnızca çalışanın kazanacağını ifade etmesine rağmen, bu sonuçlar bir kez daha dedikoducu ve asalakları hüsrana uğratmıştır.

Sendikamız üyesi PTT Bank alanında Türkiye birincisi olan Kahraman ÇAKAL'ı özellikle tebrk ederken, yıllardır sendikamızın işyeri temsilciliğini yapmış, ancak halen hiçbir sendikaya üye olmayan PİM alanında Türkiye Birincisi olan Tülin ÇETİNER'i de ayrıca tebrik ediyoruz.

Sendikamızın sınav yapılacak illerde almış olduğu önlem, müşahit görevlileri ve standları ile sınava girecek tüm personele vermiş olduğu öz güven için Sendikamıza gelen teşekkürler ise bizleri fazlası ile memnun etmiştir.

aşağıda sınava giren personelin tam listesi yayınlanmış olup, sınavda başarılı alanlara Türk Haber Sen olarak bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyoruz.

THS YÖNETİM KURULU

Not: sınav itirazları ile ilgili süre 5 gündür. UNUTMAYINIZ.  
Sendikamız sınav sorularının yayınlanması hususunda girişimde bulunmuştur. Bir sonraki haberimizde açıklayacağız.


- POSTA-KARGO İŞLEME ve DAĞITIM MÜDÜRLÜKLERİ GRUBU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

- PTT MERKEZ MÜDÜRLÜKLERİ GRUBU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ