TEŞKİLAT ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR.
Genel Başkanımız Sedat YILMAZ ve Genel Başkan Yardımcımız Musa KARABİNA geçtiğimiz hafta ŞANLIURFA, MARDİN, KAHRAMANMARAŞ, HATAY, GAZİANTEP, OSMANİYE ve ADANA illerimizde teşkilatımızla buluştu.
Anılan illerde Şube Başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte hizmet kolumuzdaki tüm personel ziyaret edilerek sorunları yerinde tespit edilmiş, kamu çalışanlarımızın gerek toplu sözleşmede, gerekse kurumsal anlamda yaşadıkları mağduriyetler ele alınarak bundan sonraki süreçte hem sendikamıza hem de kamu çalışanlarımıza düşen sorumlulukla mücadelemizi devam ettirmemiz hususlarında istişare edilmiştir.
Ziyaret ettiğimiz illerimizde karşılaştığımız bölgesel sorunlar yerinde ilgili makama aktarılmış ve çözüm yönünde taleplerimiz iletilerek takipçisi olduğumuz belirtilmiştir. Genel Müdürlük nezdinde çözülmesi gereken başta personel eksikliği olmak üzere mekan sorunları, motosiklet, izin, yandaşlık ve farklı muamele ile cihet sorunları gibi konular ise il il bölgesel dosya olarak hazırlanmış olup, PTT Genel Müdürlüğü ile paylaşılarak çözümü talep edilecektir. Çözüm sağlanan veya sağlanmayan tüm konular web sayfamızda ayrı ayrı sizlere duyurulacaktır.
Teşkilat çalışmalarımızda birlikte olduğumuz Şube Başkanlarımız, İl Temsilcilerimiz ve tüm yönetim kurulu üyelerimiz başta olmak üzere tüm kamu çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunar, başarılar dileriz.
Yönetim Kurulu