Kocaeli Türk Haber-Sen teşkilatı olarak üyelerimiz ile bir araya geldik.

Genel Başkanımız Sayın Sedat YILMAZ, Genel Başkan Yardımcımız Tahir KARATOP, Türkiye Kamu-Sen Kocaeli İl Temsilcimiz Yaşar ŞANLI, Türk Haber-Sen Kocaeli Şube Başkanımız Ali ÇOLAK, Türk Haber-Sen Kocaeli İl Temsilcimiz Yasin PAZAR’ ın düzenlediği istişare toplantımıza Kocaeli PTT Başmüdürmüz Sayın Adnan SERT de davetli olarak katılmıştır.

Üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz istişare toplantımızın açılış konuşmasını yapan Sayın Yasin PAZAR katılımcılara hoş geldiniz konuşmasını yaptıktan sonra Genel Başkanımız Sayın Sedat YILMAZ bir konuşma yaparak, üyelerimiz arasında kaynaşmanın, moral motivasyonların çalışma hayatına olumlu yansıdığını ifade ederek, imkanlarımız ölçüsünde bu tür toplantıların yapılacağını, üyelerimiz ile her fırsatta bir araya geleceğimizi ifade ederek, Milli bir duruş sergileyen sendikamız ilkelerinden sapmadan daima Hak’ın mücadelesini vermiş, hak etmeden hiçbir talebi olmamıştır.
Çalışan, üreten, yol gösteren, hak eden ve hak ettiğini alan bir sendikal anlayış ile hem çalışanlarımızda hem de mücadelemizde hak etmek ve hak ettiklerimizi almada en büyük gayreti göstereceğiz ve hak ettiğimiz hakkımızı sonuna kadar alacağız diyerek sözlerine, Sayın Başmüdürümüzü yıllardan beri tanırız Allah’ın adaletinden ayrılmadığını, çalışanlar arasında ayrımcılık yapmadığını biliriz. İnşallah bizler de çalışanlar olarak buradaki başarılarına katkı sağlayacağız. Yeni görevinde başarılar dileriz diyerek açılış konuşmalarını tamamlamıştır.

Kocaeli PTT Başmüdürümüz Sayın Adnan SERT’ de katılımcılara yaptığı konuşmada Kocaeli PTT personelini azimli gördüğünü, hep birlikte PTT’mizin ve halkımızın bizden istediği hedefe odaklanarak hep beraber başarmanın hazzını yaşayacağız. Yöneticisiyle, çalışanlarıyla  bir aile olduğumuzu varsa her türlü sorunlarımızı kendi içimizde çözebileceğimizi ifade ederek, davet için teşekkürlerini ifade etmişleridir.

Bizler de Türkiye Kamu-Sen ve Türk Haber-Sen ailesi olarak Başmüdürümüz Sayın Adnan SERT Beyefendiye yeni görev yerinde başarılar dileriz.  
 
Türk Haber-Sen Genel Merkezi
Yönetim Kurulu