Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel Kazancıoğlu; “Onurlu Türk memurunun güçlü çatısı olan Türkiye Kamu-Sen ailesinin bir üyesi olarak yeni yılda da üyelerimizin hakkı için mücadele vereceğiz. Yolumuz Türk memurunun emek ve şahsiyet yoludur. Yolumuz Türk devletine ve Türk milletine hizmet etme yoludur.” Dedi.

Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel Kazancıoğlu yaptığı yazılı açıklamayla 2018 yılını değerlendirdi, 2019 yılı için beklentilerini paylaştı. Kazancıoğlu yaptığı açıklamada “Karanlık yılları geride bırakmak istiyoruz. Devletimizin ve milletimizin üzerine çöken her türlü terör belasını bir daha yaşanmamak üzere tarihin çöplüğüne gömmek istiyoruz. Türk devletinin ve başta onurlu Türk Memurlarının üzerine çöken, emeklerini çalan ve sayısız zulme imza atan FETÖ belasının kökünün kazınmasını istiyoruz. Biz bunun için dimdik ayaktayız. Dün de öyleydik, bugün de öyleyiz ve sonsuza kadar da Türk devletinin ve milletinin emrinde olacağız” ifadelerine yer verdi.

Birliğimiz Onurumuzdur

Mücadelelerinin adalet ve liyakat mücadelesi olduğunu sözlerine ekleyen Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel Kazancıoğlu; İnandığımız ve hak bildiğimiz yolda yürürken, tüm arkadaşlarımızla omuz omuza mücadele veriyor ve engelleri teker teker aşıyoruz. Çok büyük ve güçlü bir ailenin mensubu olarak geleceğe umutla bakıyoruz. Birliğimiz onurumuzdur. Bu birliği bozanların ve bozmak isteyenler Türk devletinin ve Türk milletinin düşmanıdır” dedi.

2019 Mücadeleye Devam

Türkiye Kamu-Sen olarak ve meslek sendikamız Türk Haber-Sen olarak uzun bir yoldan mücadelelerle geldiklerini söyleyen genel başkan Kazancıoğlu açıklamasını şöyle sürdürdü; yeni yılın devletimize ve milletimize başta olmak üzere cefakâr üyelerimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Devletin Asil Evlatları olan mensuplarımızın her zemin ve şartta olduğu gibi yanındayız. Mücadelemiz onur, emek ve hakkaniyet mücadelesidir. Onlarla omuz omuza bu yürüyüşü sürdüreceğiz. Bu vesileyle 2019 yılının hepimize sağlık, huzur ve başarılar getirmesini diliyorum”