Türk Ulaşım Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak, 3 Temmuz Dünya Makinistler günü nedeniyle, Genel Başkanımız Önder Kahveci’yi ziyaret ederek yerli ve milli trenimizin küçük bir maketini kendisine takdim etti.


Ziyareti nedeniyle Sayın Albayrak’a teşekkür eden Genel Başkanımız Önder Kahveci, 3 Temmuz Dünya Makinistler gününü kutlayarak başta makinistler olmak üzere tüm demiryolları çalışanlarını gayretleri nedeniyle tebrik ederek, “bu güzel ve anlamlı günde tüm makinistlerimize gösterdikleri çaba ve gayret için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yaşadıkları problemleri yakından biliyor ve çözüm için çaba gösteriyoruz. Bu vesile ile görevleri başında şehit olan tüm makinistlerimizi saygı ve rahmetle yad edyorum” dedi. 


Türk Ulaşım Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak ise, dünya makinistler gününü kutlayarak, “her şart altında bıkmadan yılmadan görevlerini ifa eden makinistlerimizin günü kutlu olsun. Türk Ulaşım Sen olarak sorunlarını ve beklentilerini çok iyi bildiğimiz makinistlerimizin ve demiryolu çalışanlarımızın her zaman yanlarında olduğumuzu bir kez daha hatırlatıyor, bizlere desteğini esirgemeyen Genel Başkanımız Sayın Önder Kahveci’ye teşekkür ediyoruz”