İstanbul Küçük Çekmece’de 5 yaşındaki bir kız çocuğuna yönelik cinsel taciz olayı tüm Türkiye’yi ayağa kaldırırken, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci yayınladığı mesajda olayı lanetleyerek, acilen yapılacak yasal düzenlemelerle bu vahşeti yapanlara en ağır cezaların verilmesini istedi.

Genel Başkan Önder Kahveci;

“Milletimizi derin bir infiale sürükleyen çocuk istismarı haberlerine bir yenisi daha eklenmiştir. 

İstanbul Küçük Çekmece’de yaşanan elim hadise Türk milletini ayağa kaldırırken, suçluların en ağır cezalara çarptırılması için toplumun her kesiminden sesler yükselmektedir. 

Geleceğimiz olan çocuklarımıza uzanan kirli ve iğrenç ellerin kırılması, toplumun içinde insan kılığında dolaşanların cezalarını en ağır biçimde çekmesi için gerekli adımlar bir an önce atılmalı ve toplumun beklentilerine cevap verilmelidir. 

Artık bıçak kemiğe dayanmıştır. Körpecik yavrularımızı bu iğrenç sapık ruhlu insan müsveddelerine karşı korumak hepimizin görevidir. 

Küçük Çekmece’de yaşanan bu iğrenç olayı lanetliyor bunun artık son olmasını, gerekli yasal düzenlemelerin hayata bir an önce geçirilmesini ve insan suretinde dolaşan sapıklara en ağır cezaların verilmesini bir kez daha yüksek sesle haykırıyoruz. 

Çocuklarımız için susmayacağız.