İSTANBUL 3 NO'LU TRT ŞUBEMİZİN 1. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ.
İSTANBUL 3 NO'LU TRT ŞUBEMİZİN 1. OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ.


  1.  Genel Merkezden  26-01-2020  

25.01.2020 Tarihinde İstanbul Harbiye Radyo binamızda 3 No'lu Şubemizin 1.Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdik.

Gerçekleştirilen Kongreye Genel Başkanımız Yücel KAZANCIOĞLU Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet KURT, İlhan YAMAN ve İstanbul Şube Başkanlarımız, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İş yeri Temsilcilerimiz ve üyelerimiz katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Kongremizin açılış konuşmasını Şube Başkanımız Tufan VURAL gerçekleştirdi.  Genel Başkanımız Yücel KAZANCIOĞLU Elazığ'da meydana gelen depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet dileyerek , bugüne kadar  emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerini iletti. Genel Başkanımız Yücel KAZANCIOĞLU Toplu Sözleşme sürecinde yaşananlar, Kurumda ki gelişmeler ve sendikal duruşumuzu , mücadelemizi ve sendikamızın yapmış olduğu çalışmalardan bahsederek, Bugün İstanbul TRT teşkilatımızın bir yıllık başarılı çalışmasının taçlandırıldığı gündür dedi.

Konuşmaların ardından  seçime geçildi. 

TRT İstanbul Şubemizin 1. Olağan Kongresinde Şube Başkanlığına seçilen Tufan VURAL ve Yönetim,  Denetleme ve Disiplin kurulunda görev alan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.

10 görüntüleme0 yorum