Ramazan Bayramınız Kutlu OlsunManevi duyguların yoğun olarak yaşandığı, başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan Ayı'nın bitimiyle beraber Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Yüce Allah'tan dileğimiz, onun rızasını gözeterek yerine getirdiğimiz ibadetlerimizin kabulüdür.

​ Birlik ve dayanışmanın perçinlendiği, birbirimize yardım etmemizin zirveye ulaştığı, akrabaya olan sevgi ve saygının bir kez daha hatırlandığı böylesi günlerin toplum hayatımızda önemli bir yeri vardır. Fakat Dünya'yı ve Türkiye'yi etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı verilen mücadelenin sekteye uğramaması ve yayılım hızının tekrardan artmaması amacıyla bu günlerde evlerimizde kalıp gelecek bayramları daha mutlu ve huzurlu kutlayabilmemiz daha anlamlı olacaktır. Bu bağlamda, sosyal mesafeyi korumaya devam etmemiz ve evlerimizde kalarak sosyal hareketliliği en aza indirmemiz büyük önem arz etmektedir. Temennimiz ve dileğimiz, gelecek bayramlarda büyüklerimizi ziyaret edip akrabalarımızla hasret giderebilmemizdir.

​ Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramı'nın Türk Milleti'ne huzur, mutluluk, sağlık ve dinginlik getirmesini temenni ediyor ve Türk-İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Yücel KAZANCIOĞLU

Türk Haber-Sen Genel Başkanı20 görüntüleme0 yorum