Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil KARAİSMAİLOĞLU’na hayırlı olsun ve teşekkür ziyaretinde bulunduk.Türk Haber-Sen Genel Başkanı Yücel KAZANCIOĞLU Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı görevine atanan Adil KARAİSMAİLOĞLU’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Karayolları binasında gerçekleşen görüşmede ülke gündemi ve çalışma hayatının sorunları değerlendirildi.

KAZANCIOĞLU: ADALET HEPİMİZİN İHTİYAÇ DUYDUĞU BİR KAVRAMDIR

Genel Başkan Yücel KAZANCIOĞLUi, Bakanlığı görevine atanan Bakan Adil KARAİSMAİLOĞLU’na başarılar diledi. KAZANCIOĞLU, “Devletin temelini teşkil eden adalet, son derece önemli bir mekanizmadır. Bu bakımdan üslenmiş olduğunuz görevde son derece önemli, sorumluluğu büyük ve kutsaldır.

Devletimizin, milletimizin ve kurumlarımızın arkasında olduğumuzu bir kere daha ifade etmek isterim. Türk Haber-Sen olarak bu noktada, beklentimiz liyakat ve adalet esaslı uygulamaların hayata geçmesidir. Çalışanlarımızın gerekse tüm kamu çalışanlarımızın sorunları da adalet terazisi çerçevesinde çözüme kavuşturulmalıdır dedi.

KAZANCIOĞLU: PTT ÇALIŞANLARINA ÖDENECEK EK ÖDEME İÇİN ÇALIŞANLAR ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Genel Başkan Yücel KAZANCIOĞLU; Sendikamızında talepleri doğrultusunda PTT çalışanlarına ödenecek ek ödemenin bayram öncesinde ödenecek olmasının önemli olduğu vurgulayarak, teşekkür etti. Ek ödemenin fiili olarak çalışan tüm personele taşeron, kadrolu, İHS’li veya gişe personeli teknik yada ihtisas birimlerinde çalışan personel ayrımı yapılmadan herkese ödenmesinin hem kurum içi barış açısından hemde vicdanen elzemdir diyerek; ek ödeme devletin bu süreçte fedakarca çalışan memurunu takdir etme şeklidir diyerek, biz aldık, verdik diye propaganda malzemesi yapılmamsı gerektiğini belirtti.

Görüşmede PTT çalışanlarının sorunlarının yer aldığı bir dosya sayın Bakan’a takdim edilirken, toplantı fotoğraf çekimi ile sonlandı.

53 görüntüleme0 yorum