ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU, UAB Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Yunus Emre AYÖZEN, UAB Personel Genel Müdürü Sayın Leyla AKINCI, Bakan Danışmanı Sayın Mustafa ULU ve UAB Özel Kalem Müdürü Sayın Sinan GÜLER ile birlikte Konfederasyonumuz Türkiye Kamu-Sen ve Sendikamızı ziyaret etti.


Gerçekleştirilen ziyarette Genel Başkanımız Yücel KAZANCIOĞLU, işkolumuzda yer alan kurum çalışanlarının sorun ve taleplerini UAB Bakanımız Adil KARAİSMAİLOĞLU’na aktardı.

Özellikle Pandemi sürecinde yoğun mesai harcayan PTT Çalışanlarına Covid aşısı yapılması, yıpranma payı, İHS yönetmenliği, personel rejimi ve Görevde Yükselme Sınavı gibi konular ele alındı.


Genel Başkanımız ayrıca, BTK, TRT, RTÜK ve İletişim Başkanlığı Çalışanlarının beklentilerini dile getirerek ifade etmiştir.


UAB Sayın Adil KARAİSMAİLOĞLU ise, Türk Haber- Sen’in görüşlerinin çok önemli olduğunu ve dikkate aldıklarını ifade ederek, Önümüzdeki günlerde konu başlıklarına ilişkin çalışma yapılacağını belirtti.


Sayın Bakan Adil KARAİSMAİLOĞLU’ ve Bakanlık heyetine nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.